Můj účet - registrace

Variabilní symbol
Variabilní symbol: * 
 
U poplatníků platících přímo Českému rozhlasu je variabilním symbolem číslo přidělené při podávání přihlášky. (Tento variabilní symbol začíná pro firmy 88).

Ověření poplatníka
Identif. poplatníka: * 
 

Zadejte své IČO (např. 12345678, 00001234, IČO uvádějte na 8 míst včetně případných úvodních nul).
Přístupové údaje a nastavení
E-mail:* 
   

Uvedená e-mailová adresa musí být přístupná a funkční.
Heslo:* 
   

Potvrzení hesla:* 
   

Heslo musí obsahovat nejméně 6 znaků. Bude sloužit ke vstupu do aplikace Můj účet, nejedná se o heslo k Vaší e-mailové schránce.
E-mailové služby
Český rozhlas si vyhrazuje právo používat zadanou e-mailovou adresu pouze v případech ověření vzniku nebo změn účtu poplatníka, zasílání důležitých informací k placení rozhlasového poplatku nebo na upozornění o neproběhlých platbách. K tomuto účelu Český rozhlas využívá služeb třetích osob, ovšem právo k jakémukoliv jinému využívání e-mailové adresy poplatníka neposkytuje.

Nastavení bezplatného zasílání e-mailových zpráv:Platební zpráva P-info je zasílána pouze jedenkrát měsíčně. Obsahuje přehled o splatných částkách v daném měsíci a potřebné platební údaje. Dále umožňuje bezpečné provedení úhrady platební kartou VISA, MasterCard, VISA Electron nebo Maestro.
VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Maestro Verified by VISA MasterCard SecureCode

Bezpečnostní kód Verify Code    
Opište zobrazené číslo

Odeslat
  

Zpět


Můj účet - registrace

Pro provedení registrace zadejte svůj 10 místný variabilní symbol. U poplatníka platícího přímo na účet Českého rozhlasu se jedná o 10 místný variabilní symbol začínající číslicemi 88.

Pro ověření pak zadejte své IČO - například 12345678, 00001234. IČO uvádějte na 8 míst včetně případných nul na začátku.

Vyplňte e-mailovu adresu, na kterou bude zaslán potvrzovací e-mail, a která vám bude sloužit jako LOGIN pro přístup k vašemu účtu.